I propozoi të dashurës live, ja çfarë përgjigje mori Albi Nako

0
83

Ditën e sotme Albi Nako i ka propozuar për martesë në transmetim live, të dashurës së tij.

Albi Nako dhe Dori Staka, e cila u bë e njohur dhe nga surpriza që i bëri Albit në ‘BBV3’, prej kohësh gëzojnë një lidhje të shëndetshme me njëri-tjetrin.

Pas lidhjeve të mëparshme me balerinat Alba Hoxha dhe Klaudia Pepa, dhe këtë herë Albi ka zgjedhur një balerinë si partneren e tij.

Teksa ishte i ftuar në emisionin ‘S’e luan topi’ Albi i ka propotuar Dorit dhe përgjigja e saj padiskutim ka qenë ‘Po’!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here