Nuk përmbahet Egla ofendon keq Ilnisën: Je femër ordinere

0
116
Egle Ceno dhe Ilnisa Agolli

Ilnisa Agolli dhe Egla Ceno janë përfshirë në një debat të ashpër me njëra-tjetrën në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Me tone të larta aktorja e ofendoi keq gazetaren duke e quajtur atë femër ordinere, ndërsa banorja u shpreh se ajo është debile.

Pjesë nga debati:

Egla: Po na kërcenon me portale ti?  Hë ordinere! Të vjen keq që je femër ordinere? Të gjitha jemi femra ordinere

Ilnisa: Sa e turpshme po më vjen turp të të kthej përgjigje

Egla: Vërtetë, sa e turpshme është?

Ilnisa: Aq sa po më vjen turp të të kthej përgjigje

Egla: Do të bëj me grushtin lart ty se atë meriton ti shoqja Nexhi. Ik moj ordinere, ordinere

Ilnisa: Ik moj debile. Vetëm një debile mund të flasë në këtë mënyrë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here