“Gore thuaj nënës tënde…”- Plas keq mes Jetmirit dhe Eglës! Aktorja: I paedukatë

0
179
Egla Ceno dhe Jetmir Salaj

Egla Ceno dhe Jetmirë Salaj e kanë nisur ditën duke debatuar me tone të ashpra në shtëpinë e Big Brother Vip. Debati mes Eglës dhe Jetmirit ka degraduar në ofendime dhe përmenden e familjarëve.

Pjesë nga debati:

Egla: Unë t’i dhashë të gjitha cigaret e e e mia mos bë si gore?

Jetmiri: Të lutem mos vazhdo me epitete

Egla: Unë do vazhdoj sepse ti ja lejove vetes duke më zgjuar nga gjumi duke thënë me kjo. Unë nuk jam kjo mund të më thuash zonja Egla

Jetmiri: Gore thuaj nënës tënde, motrës tënde familjes tënde

Egla: Edhe ti tëndes. I paedukatë

Jetmiri: Ti je gore që më thua mua gore

Egla: Tani po e kuptoj se pse ke ardhur këtu, se s’të paskan duruar më

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here