Olsi Bylyku bën postimin e para pas eleminimit nga Big Brother Vip, thumbon Ledion Liçon

0
374
Ledion Liço dhe Olsi Bylyku

Olsi Bylyku pas eleminimit nga Big Brother Vip ka zhdukur gjithçka që lidhet me këtë eksperiencë në rrjetet e tij sociale.

Ndërsa ditën e sotme ai ka publikuar një foto në Instagram teksa ka thumbuar Ledion Liçon.

Krahas fotos Olsi shkruan: Pilo is confidential

Ndërsa në një nga Primet Ledioni ka përdorur ketë shpreheje “”Kolonjarët thonë: Kolonjarët festën mënjanë, Pilon gjetën, Pilon vranë”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here