Romeo puth Heidin në “Big Brother VIP, moderatori bëhet romantik: Të shtrëngoj fort të mos ikësh…

0
91
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci mëngjesin e sotëm janë zgjuar duke u puthur dhe përqafuar me njëri-tjetrin në oborrin e shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Në një moment banorja i tha moderatorit që ta shtrëngojë shumë, ndërsa ai nisi të këndojë këngë dashurie.

Më shtrengo shumë se nuk më vret”– u shpreh Heidi me një buzëqeshje në fytyrë, teksa banori e puthte vazhdimisht në faqe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here