Spektakli i yjeve/ Zbulohet data kur do të mbahet ‘Miss Universe Albania & Kosova’

0
136
Endi Demneri

Konkursi i bukurisë “Miss Universe Albania & Kosova” ngjall çdo vit një kërshëri të madhe te publiku, për të parë dhe për t’u njohur me vajzat më të bukura shqiptare.


RevistaVip ka zbuluar se finalja e ‘Miss Universe Albania & Kosova’ do të mbahet më datën 7 qershor, ku dhe këtë vit producenti Eduart Dedaj është garancia që edhe ky edicion do të jetë një sukses i vërtetë.


Finalja do të mbahet në Pallatin e Kongreseve dhe do të trasmetohet në MCN TV, ku siç është traditë zgjidhen përfaqësueset e Shqipërisë dhe Kosovës për konkursin ndërkombëtar Miss Universe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here