Së shpejti dasëm! Wow Genar Topalli i propozon për martesë Cindy Marinës i ulur në gjunjë

0
90
Genar Topalli dhe Cindy Marina

Prej vitesh të dashuruar, më në fund Genar Topalli ka vendosur t’i propozojë për martesë modele, ish-misit Cindy Marina.

Cindy Marina është surprizuar nga propozimi romantik i Genarit në SHBA.

Çifti duket më i lumtur se kurrë, pasi Cindy Marina i ka thënë po gjysmës së saj të zemrës.

Dyshja kanë jetuar dashurinë e tyre prej vitesh, duke mos e bërë shumë publike jetën e tyre private megjithëse hera herës ndanin detaje se marrëdhënia e tyre shkonte shumë mirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here