“Jam munduar t’ju pajtoj”/ Debatet Sara-Ilnisa, Bardhi në merak për miqësinë me Meritonin

0
34

brëmjen e djeshme Ilnisa Agolli dhe Sara Gjordeni kanë patur një debat mjaft të ashpër me njëra-tjetrën, ku nuk kanë munguar ofendimet e shumta.

Këto debate duke se kanë filluar që të shqetësojnë këngëtarin Bardhi, i cili ka kërkuar vëmendjen e vajzave gjatë gjithë debatit. Ai iu ta se do mirëkuptim ndaj të dyjave lidhur me debatet që ato kanë pasi nuk do që të cenohet miqësia e tij me Meriton Mjekiqin.

“Ju keni debat dhe nuk e di as arsyen pse? E keni nisur pa qenë unë këtu. Gjithmonë jam munduar t’ju pajtoj, se kemi në mes një shoqëri unë dhe Meritoni, të paktën respektoni atë. Si Sarën që e kam kritikuar po ta them dhe ty Ilnisa. Jemi shumë miq të mirë jashtë. Meritoni ka afrimitet me ty unë kam me Sarën. Dhe nuk dua që kjo krisje të vijë tek i gjithë grupi vetëm se ju keni mosmarrëveshje me njëra-tjetrën.  Ajo që i thua sot Sarës, më prek mua por nuk kam reaguar dhe s’do reagoj. Edhe tek ty më prek pjesa e Meritonit. Kam shumë respekt, e kam të brendshme nuk mund unë të kapem me ty”, tha ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here