Nga data e dasmës deri tek planet për tu bërë nënë, Dafina Zeqiri rrëfen çdo gjë: Partneri dhe unë i duam bebat…

0
45

Këngëtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri së fundmi ka qenë e ftuar në “Radio Dukagjini” ku ka folur më shumë rreth jetës së saj personale dhe profesionale.

Artistja ka treguar se këtë vit do të kurorëzojë me martesë dashurinë e saj me partnerin Kreshnik Gjergji, duke mos zbuluar publikisht datën që do të martohet.

Po këtë vit do të martohem dhe do ketë dy fustana”– tha ajo.

“Ti je person që dëshiron të bëhesh nënë edhe pse je në kulmin e karrierës”– e pyeti gazetarja, ndërsa Dafina ka treguar se një fëmijë është në planet e saj dhe partnerit.

Unë bebat i dua shumë, shumë, shumë, shumë dhe shyqyr se edhe partneri i do shumë. Sa ma shpejt ndoshta dua që të bëhem nënë.”– tha ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here