Zyrtarisht çift/Meritoni i heq mërzinë Ilnisës, e puth në buzë

0
130

Gjatë spektaklit të mbrëmjes së kaluar, banorët kanë patur debate të forta me njëri-tjetrin.

Një prej tyre ishte debati mes Ilnisës dhe Rikes. Kjo e fundit ka shpërthyer ndaj gazetares pasi dëgjoi ofendimet dhe fyerjet që ishin bërë ndaj saj.

Kritika pati dhe nga banorët e tjerë dhe opinionistët të cilët e kanë quajtur të papranueshëm fjalorin të cilin ajo ka përdorur ndaj Rikes.

Por, pas përfundimit të mbrëmjes, në kohën që janë shtrirë për të fjetur, Ilnisa është përlotur për shkak të komenteve që mori në prime.

Meritoni i është afruar për ta ngushëlluar duke i dhënë dhe puthjen e parë në buzë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here