Pas puthjes në buzë me Meritonin/ Ilnisa flet për vajzën e saj: Ajo nuk donte që të futesha

0
190

Ilnisa Agolli është një ndër personazhet më të komentuar dhe të përfshirë në debatet që janë zhvilluar së fundmi në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’. Përpos strategjive të lojës, gazetarja po shijon lidhjen me moderatorin  nga Kosova , Meriton Mjekiqi, me të cilin sot shkëmbeu dhe puthjen e parë në buzë.

Por shqetësimi i saj sot ka qenë vajza e saj për të cilën u shpreh në një bisedë të zakonshme me Merin në dhomën e gjumit se i mungon dhe se ajo nuk do të donte që të bëhej pjesë e formatit. Sa i takon lojës së saj, Ilnisa thotë se vajza e saj e njeh shumë mirë se kush është.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here