Luiz Ejlli vjen me lajmin e bukur për fansat, së shpejti një bashkëpunim me Don Xhonin

0
182

Luiz Ejlli vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuar dhe të ndjekur të showbiz-it. Eksperienca e tij si fitues i edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip’ ka sjellë ndryshime për mirë ne jetën e tij personale dhe artistike.

Luizi ka dhënë sot një lajmërim të papritur në rrjetet sociale duke suprizuar fansat e tij. Ai ka postuar një foto ku shihet krah reperit Don Xhoni dhe e ka shoqëruar me shkrimin, “ndalohen pyetjet’’, teksa ka etiketuar edhe reperin.

Kështu Luizi ka lënë të kuptohet se së shpejti do të kemi gati një bashkëpunim mes tij dhe Don Xhonit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here