Monday, July 15, 2024

Error 404!

Something went wrong

It seems like we've stumbled upon uncharted territory. The path you followed may have led to a dead end, or the page you were seeking has ventured into the great unknown. But fear not, we're here to help you get back on track.

Latest Articles

Rrëfimi i padëgjuar më parë i Rike Roçit, flet për dashurinë më të madhe: Duhemi shumë, e respektojmë njëri-tjetrin, por…

Rike Roçi këtë mbrëmje në Top Arena, është ulur përballë Eno Popit, në një intervistë të veçantë. Ajo rrëfeu momente të veçanta nga jeta e...

“Më dukej sikur do kthehej”/ Drini Zeqo rrëfehet mes lotësh për humbjen e babait

Drini Zeqo ka bërë një rrëfim të ndjerë për humbjen e babait, teksa kujton mes lotësh edhe momentet e fundit të tij. Ai u shpreh...

Zbulohen emrat e parë të “Big Brother VIP”, kush janë personazhet e famshëm që kanë marrë ftesë për t’u bërë pjesë e shtëpisë

Pa kaluar ende mirë fama e “Big Brother VIP 3”, duket se produksioni po përgatitet për një tjetër edicion. Bëhet me dije se “Big Brother...

Rikthimi Arbanës dhe Eduartit në ekran: Do bëjmë një super spektakël!

Çifti Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj shumë shpejt do të bëhen përsëri pjesë e ekranit. Në një intervistë të fundit me RTV Dukagjini, regjisori Eduart...

Më e bukura mes të bukurave, Rumina Ivezaj “Miss Universe Montenegro”

Përshëndetje, jam Rumina Ivezaj 19 vjeçe jam e lindur dhe e rritur në Gjermani, origjina ime është nga Tuzi, Malësia e Madhe. Jam më...

Amen bën sot 8-muajsh, Bes Kallaku publikon FOTON e rrallë me të birin

Sot, djali i Xhensila Myrtezajit dhe Bes Kallakun bën 8-muaj. Në këtë ditë të rëndësishme për ta, Bes Kallaku ka ndarë si rrallëherë foto...

A do të jetë prezantuese e “BBV”? Arbana Osmani: Me rëndësi është të mos heqësh dorë

Arbana Osmani është një emër shumë i kërkuar në industrinë televizive shqiptare. Edhe pse është tërhequr nga moderimi prej gati 1 viti, publiku ende...

Capital T: Adrola Dushi është vajza më e bukur shqiptare

Capital T dhe Adrola Dushi përfliten prej shumë vitesh për një lidhje dashurie, por dyshja e njohur nuk e kanë konfirmuar asnjëherë këtë. Ndonëse kanë...