“Zonjë e vërtetë”/ Meritoni komplimenton të ëmën e Ilnisës

0
128

Meqë nëna e Ilnisës e surprizoi për ditëlindjen e saj, Meritoni gjeti rastin të thoshte dy fjalë për “vjehrrën” e tij dhe Anaisin. Ai gjithashtu u shpreh se i mungon shumë djali i tij Loar teksa i uroi shëndet.

“E mbajta veten shumë, gjatë kohës kur e pashë Ilnisën. Nëna e saj një zonjë e vërtetë dhe Anaisi një princeshë e vogël, për të cilën më ka folur shumë, u gëzova shumë që i pashë dhe Ilnisa e hoqi mallin. Për Roalin, unë kam 5-6 muaj që se kam parë dhe uroj që të jetë mirë, shëndosh dhe po rritet”, tha Meritoni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here