Bardhi u largua nga Big Brother, reagon motra e këngëtarit: Gjendja e mamit është e njëjtë

0
220

Menaxheri i Bardhit, Jetmir Agaj ka shpërndarë deklaratën e motrës së Bardhit, ku sqaron mbi gjendjen e nënës së këngëtarit dhe shuan në këtë mënyrë aludimet e mbrëmshme.

“Përshëndetje miq dhe familjarë, ju detyrohem një shpjegim të gjithëve për gjithçka që dëgjova sonte në prime. Gjendja e mamit është e njëjtë. Jam tmerrësisht e dëshpëruar nga fjalët dhe vetëm nga dyshimi i cili bëhet për Nënën të cilën asnjë fëmijë nuk e përdorë për një lojë që aspak nuk ka rëndësi në jetën tonë.”-shkruan motra e Bardhit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here