Pas 21 orësh mbyllet sfida e rezistencës/ Kush fitoi 3 mijë euro?

0
77
Arta Kabashi dhe Vesa Smolica

Arta Kabashi dhe Vesa Smolica janë dy banoret e “Big Brother VIP 3” që qëndruan më gjatë në sfidën e rezistencës, të dhënë një ditë më parë nga Vëllai i Madh.

Dy vajzat kanë vendosur pak më parë që t’a mbyllin sfidën në fjalë. Ato kanë rezistuar plot 21 orë, duke thyer kështu rekordin e një viti më parë të vendosura nga dy banoret e edicionit të dytë të BB VIP, mbi 14 orë.

Kujtojmë se Fation Kuqari e braktisi vetë lojën një orë më parë, duke lënë kështu vetëm Artën dhe Vesën. Ndërkohë edhe Erjola Doçi ka rezistuar plot 18 orë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here