VIDEO/“Oh era djalë”- Momente intime mes Bardhit dhe Sarës në krevat, këngëtari lëshon pasthirrma!

0
53
Sara Gjordeni dhe Bardhi


Sara Gjordeni dhe Bardhi e kanë nisur ditën e sotme duke u puthur dhe përqafuar me njëri-tjetrin në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Teksa këngëtari ishte në gjumë, banorja ka shkruar te krevati i tij duke e ledhatuar dhe puthur atë pa pushim në qafë, ndërsa banori lëshoi pasthirrma.

“Oh era djalë”- tha Sara.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here