Momente romantike/ Bardhi- Sarës: Se di, nuk isha puthur ndonjëherë kështu kurrë

0
44
Sara Gjordeni dhe Bardhi

Në shtëpinë më të famshme, Big Brother Vip, janë krijuar disa lidhje mes tyre edhe Sara dhe Bardhi. Pas debateve të krijuara gjatë ditës shkak dasma e Ilnisës dhe Meritonit, Bardhi dhe Sara kanë kaluar disa momente romantike në pishinë dhe më pas në dhomën e gjumit.

Ata vendosën të hynin në pishinë edhe pse në fillim ngurruan sepse iu duk shumë ftohtë.

Të kapur dorë për dore, çifti ka notuar në pishinë, sakaq nga ana tjetër produksioni ka vendosur një këngë romantike për çiftin, ku ky moment ka rrëmbyer Bardhin dhe Sarën të cilët kanë shkëmbyer puthje ‘të nxehta’ mes tyre.

Duket se dashuria mes çiftit po bëhet më e fortë çdo ditë e më shumë. Teksa putheshin në krevati Bardhi i është drejtuar Sarës duke i thën se nuk është puthur ndonjëherë kështu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here