“Je fëmijë”- Plas keq mes Roza Latit dhe Sarës në “Big Brother VIP”: Ti bën presione preshi

0
50
Sara Gjordeni dhe Roza Lati

Roza Lati mëngjesin e sotëm ka debatuar ashpër me Sarën, e cila nuk  eka respektuar atë teksa po lutej.

Moderatorja e acaruar nga kjo situatë i tha banores së bashku me Bardhin po përqeshnin atë teksa ajo po lutej, ndërsa ish-missi u shpreh se nuk po qeshnin me të.

Pjesë nga debati:

Roza: Momentin tim të lutjes, ti nuk je serioze, je fëmijë kaq

Sara: Nëse unë nuk kam bërë ashtu a do ikësh?

Roza: Je fëmijë kaq. Presionet e tua janë presione preshi

Moj unë isha duke u lutur dhe ju nuk më latë në rahati, por me Bardhin aty më qeshnit dhe zgërdhiheshe

Sara: Shtëpia është ambjenti i përbashkët

Roza: Unë isha duke u lutur pse nuk ikët pak më poshtë

Sara: Së kishim me ty. Po e mora pra e çova te shezllonet

Roza: E çove te shezllonet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here