“Ke shumë për të treguar”/ Partnerja mesazh publik për Endrikun: Krenare për atë që je

0
46

Mbrëmjen e djeshme gjatë Prime në shtëpinë e “BBV3” është futur këngëtari Endrik Beba. Gjatë klipit të tij prezantues ai rrëfeu se ka pasur një marrëdhënie me Sara Gjordenin para disa vitesh.

Por tashmë ai ësht i martuar me një vajzë që quhet Klea dhe ka një djalë 7-vjeçar. Klea ka postuar në Instastory-n e saj një dedikim mjaft emocionues për partnerin e saj, Endrikun. Ja çfarë mendon ajo në lidhje me hyrjen e tij në “BBV3”: Që në ditën e parë që të njoha jeta ime mori shumë ngjyra! Çdo njeri që të njeh e di se sa shumë ke ti për të treguar dhe kjo është arsyeja dhe shtysa ime më e madhe të bëheshe pjesë e kësaj eksperiencë. Që në momentin që hyre në jetën time ishe me mua në çdo hap ndaj sot është dita ime! Me ty gjithmonë! Krenare për atë që je!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here