Çift i ri në “Big Brother VIP”! Romeo dhe Heidi puthje dhe përqafime në pishinë

0
144
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci kohët e fundit janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Mbrëmjen e djeshme teksa ishin në pishinë, ata kanë kaluar një kohë mjaft të mirë me njëri-tjetrin, ndërsa nuk kanë munguar as puthjet dhe përqafimet mes tyre.

Ndonëse dy banorët akoma nuk kanë shprehur pëlqim për njëri-tjetrin, mesa duket së shpejti Heidi dhe Romeo do të bëhen çift.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here