Na paska shpëtuar! Meri: Mes Ledjonës dhe Gabrieles ka pëlqim, ajo ma mori

0
195

Brenda shtëpisë të BB VIP kanë nisur disa romanca dashurie e duket se janë krijuar çiftet e para. Por një surprizë po ndodh, e duket se drejt një marrëdhënie mund të jenë edhe Lediona me Gabrielen, një lidhje që na ka shpëtuar.

Dyshja janë parë të afërt me njëri tjetrin por veç kësaj, Meri ka vënë re diçka: Ajo shprehet se mes Gabriele dhe Ledjonës ka pëlqim, madje Ledjona bëhet xheloze për të dhe e ka larguar Gabrielen nga miqësia me Merin.

Edhe pse banorët e tjerë e mohojnë këtë, Meri e thotë me plot bindje. Ndonëse është vënë re fakti se të dy kalojnë shumë kohë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here