Argjira do futet në Big Brother Vip? Deklarata dyshuese e Gracianos: Nuk më lë kurrë…

0
147

graciano Tagani ka folur mëngjesin e sotëm për partneren e tij, Argjira Spanca. Teksa ndodhej jashtë së bashku me Egla Cenon, banori tha që moderatorja e njohur nuk e lë atë kurrë në baltë.

Sipas tij, ajo do të hyrë në shtëpinë e “Big Brother VIP3” për t’a takuar atëherë kur duhet. Ai shton se këtë e di shumë mirë Argjira.

Pjesë nga biseda:

Graciano: Gjira kam përshtypjen do vijë atëherë kur duhet, dhe ajo e di mirë kur duhet. E di mirë që ajo s’më le kurrë në baltë

Egla: Sa vjet keni bashkë?

Graciano: Gjashtë

Egla: Hajde Gjira hajde se ky kërcen si karkalec

Graciano: Kam qenë shumë mirë emocionalisht edhe jam duke e shijuar. Jam shumë i qetë. Nuk kam asnjë lloj meraku

Egla: Shyqyr. Në fillim ishe pak kështu…

Graciano: E pata një…

Egla: Ndieheshe

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here