“Jam e bindur Romeo do një Erjolë! Do shkonit shumë si çift”/ Konkurrentja e “BBV” ua thotë “troç” banorëve. Si reagoi moderatorja?

0
104

Modelja Françeska Murati dhe Julian Deda kanë treguar se çifti Romeo Veshaj-Heidi Baçi nuk do të lidheshin kurrë së bashku nëse do kishin qenë jashtë shtëpisë “BBV”

Sipas aktorit, dyshja janë dy tipa të ndryshëm, ndërsa Françeska shtoi se konkurrenti e do të dashurën më tradicionale si Erjola Doçi.

Pjesë nga biseda:

Juli: Në kushte normale në jetë kur ti ke mundësi për të njohur personin, unë nuk besoj se do të kishte ndodhur ky bashkim. Dy tipa me këto tipare, nuk ka shans (për Heidin dhe Romeon)

Françeska: Unë mendoj që Heidi do e shikonte dy herë. Ai mbase po sepse ajo vajzë bionde, e bukur, e rritur në Itali. Është shumë tërheqëse Heidi si vajzë

Erjola: Është vajzë e bukur, por po flasim për tipin

Françeska: Ai e do më tradicionale vajzën në jetë, jam e bindur ai do një Erjolë si tip.

Erjola: Jo se jam tip…

Françeska: Madje e kam menduar shumë herë se si ka mundësi që nuk jeni ngjitur ju të dy se do shkonit shumë si çift.

Graciano: Se nuk e shikon Erjolën fare

Juli: S’ka lidhje fare

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here