Aktori Arben Derhemi ironizon vëllezërit Veshaj pas SHOW-ut të “helikopterit të karafilave” në BBV3

0
226

Aktori i njohur Arben Derhemi duket në një video që qarkullon ditën e sotme në rrjet duke ironizuar vëllezërit Veshaj. Ky akt i aktorit erdhi menjëherë pas reagimit të Romeo Veshajt pas suprizës së vëllait të tij binjak Donaldit, i cili nga helikopteri hodhi karafila në shtëpinë e BBV3 në mbështetje të vëllait të tij. Reagimi i Romeos ishte shumë emocional dhe nga disa komentues në rrjetet sociale është cilësuar si qesharak dhe i ekzagjeruar. I këtij mendimi mesa duket është edhe aktori i njohur Derhemi?!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here