Heidi dhe “vëllai” i saj thurin plane për të “mashtruar” banorët, Françeska i përgjon pas dere

0
169

Heidi Baçi dhe Lidi janë një një mision sekret të dhënë nga “Vëllai i Madh”, ku banorja duhet të bindë të gjithë konkurrentët se moderatori është vëllai i saj i madh.

Teksa dyshja po bënin plane në lavanteri se si të bindin banorët, në një moment aty afër ka kaluar Françeska Murati, e cila i ka përgjuar pas dere Heidin dhe Lidin.

Duke u përpjekur që të dëgjojë bisedën e dyshes, modelja e ka ulur kokën poshtë derës duke përgjuar.

Mesa duket modelja ka kuptuar misionin e Heidit dhe Lidit për të bërë si vëlla e motër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here