Rrjeti shpërtheu ndaj Roza Latit, reagon ashpër Mikela Pupa: Më vjen keq për njerëzit që na rrethojnë

0
99

Orët e para të mëngjesit, një prej konkurrenteve të formatit ‘BBV3’, Roza Lati, ka bërë një rrëfim rrënqethës dhe prekës për jetën e saj.

Teksa bisedonte me disa prej banorëve ajo ka treguar se ka abortuar një fëmijë disa kohë më parë. Pasi ky lajm u shpërnda kudo nëpër rrjet komentet prej publikut kanë qenë pozitive dhe mbështetëse e disa të tjera jo.

Pak momente më herët ka ardhur një reagim prej Mikela Pupës lidhur me këto komente, e cila i del në mbrojtje Rozës dhe shprehet se i vjen keq për njerëzit që e rrethojnë, duke i quajtur ‘moralistë të Instagram-it’ të gjithë personat që gjykojnë për veprime të cilat ata vetë nuk kanë qenë në pozitë të Rozës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here