Elgit Doda komenton pajtimin midis Romeos dhe Heidit

0
75

Romeo dhe Heidi duken se kanë ulur shpatat dhe u rikthyen në krahët e njëri tjetrit.Shikime me sy,ledhatime dhe përqafimet midis dyshes që vetëm pak ditë më parë e quajtën të mbyllyr historinë e tyre.

Miku i ngushtë i Romeos dhe njëkohësisht këngëtar Elgit Doda,ka komentuar rikthimin e tyre.Ai ka shpërndarë në Instastory një moment ku Heidi dhe Romeo janë duke u përqafuar dhe shkruan:”Të thashë mos të të vij aty brenda” shoqëruar me dy zemra.Mesa duket Giti është pro “HeRo”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here