Juli debaton me Meritonin: Lideri i leshit

0
83

Me votat e publikut, Meriton Mjekiqi është zgjedhur lideri i shtëpisë deri në një njoftim të dytë. Mirëpo, duket se ky vendim nuk është pritur mirë nga disa prej banorëve me të cilët Meritoni ka patur debate të shumta.

Mes tyre edhe Juli i cili mendon se Meritoni nuk e meriton të jetë lider i shtëpisë. Ai madje ka degraduar në ofendime teksa i është drejtuar: Lideri i leshit dhe i pambukut

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here