Jetmir Salaj imiton kafshët dhe prek gjoksin, Juli “tallet” keq me banorin: Të ka marrë malli për c*cë?

0
139

Teksa po qëndronin në oborr, Jetmir Salaj ka ngacmuar Julian Dedën duke prekur gjoksin e tij. “Çfarë ke? Dëshiron ta prekësh? Të ka marrë malli për cicë ë?”, iu kthye aktori, teksa qeshte me të madhe.

Banori filloi duke imituar pasthirrmat e kafshëve, ndërsa Egla Ceno dhe Juli vazhduan të “talleshin” me të.  “Do thotë çfarë ka babai se bën si qen”– i tha Egla duke qeshur, vazhdoi Juli: “E shikojnë ata shokët atje dhe thonë çfarë ka ky se bën si qen”.

Pjesë nga diskutimi:

Juli: Hajde, hajde. Çfarë ke? Dëshiron ta prekësh? Të ka marrë malli për cicë ë? Sa ditë u bënë

Jetmiri lëshon pasthirrma dhe imiton kafshët

Egla: Do ja shpjegosh vajzës këtë

Juli: Do thotë çfarë ka babai se bën si qen

Egla: Bravo shumë bukur shpirt

Juli: E shikojnë ata shokët atje dhe thonë ca ka ky se bën si qen

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here