“Pasi të lindi vajza këtu do jemi”/ Luizi publikon pamjet e shtëpisë së re

0
73

Luizi vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuar të “showbizz” dhe çdo postim i tij në rrjete sociale merr vëmendje.

Së fundmi këngëtari i cili së shpejti pret të bëhet baba i një vajze, ka publikuar pamje nga një banesë në ndërtim ku thotë se do të zhvendosen bashkë me partneren e tij, Kiarën pas lindjes së bebit. Luizi thotë se tashmë kjo është shtëpia e tij e vërtetë, teksa ironizoi ndjekësit që aludonin se ai do kishte një vilë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here