Meritoni debaton me Heidin/ Romeo: O mushkë ik në dhomë të rrëfimit!

0
54

Teksa qëndrojnë në dhomën e gjumit, Meritoni ka debatuar me Heidin.

I pranishëm ishte dhe Romeo, ku nga reagimi i tij kuptohet që nuk i pëlqeu fakti që Meritoni po debatonte me ish-partneren e tij.

E teksa Meritoni është thirrur në dhomë të rrëfimit, gjatë momentit që po fliste me Heidin, i është kthyer Romeo: ‘Ik se lodhe njerëzit, të morën në dhomën e rrëfimit. Ik o burr, ik o gomar. Ti je mushkë as gomar nuk je.’

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here