Erjola hapet me Silvin: Më kujtohet babai që nuk e kam

0
430
Erjola Doçi

Erjola dhe Silvi ka biseduar mbrëm rreth familjes së tyre duke treguar dhe detaje nga jeta e tyre private.

Moderatorja ka treguar më shumë rreth ndjesive të saj dhe mungesës së babait.

Erjola: Kur ndodhin shumë ngjarje, situata njëra pas tjetrës, ka nevojë njeriu të ketë konfirmime ose të takojë familjarët. Mua herë pas here më kujtohet dhe babi që unë nuk e kam. Aty pastaj prekem se nëse mami vjen më takon një ditë, janë ca njerëz që…

Silvi: Ku jeton mami?

Erjola: Këtu jeton, por unë jetoj vetëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here