Françeska debaton keq Romeon: Ato rrojnë në këtë shtëpi për për të të larë rrobat e ty

0
40

Debati mes Romeo Veshajt dhe Françeska Muratit ka vijuar edhe ditën e sotme. E gjitha nisi kur Missi ironizoi aktorin e njohur duke i thënë “të kanë ikur shoqet që të mbrojnë kur bën debat.

Françeska është shprehur se sipas saj, disa vajza në “Big Brother VIP 3” rrojnë për tu kujdesur për Romeon dhe të t’i larë rrobat.

“Ato rrojnë në këtë shqip për tu kujdesur për ty, për të gatuar për ty, për të të larë rrobat e ty dhe për të të mbrojtur ty. I mban ti kështu me litar”, është shprehur ajo.

Ndërkohë Romeo i ka kërkuar emrat e këtyre vajzave, ndërsa modelja i është përgjigjur duke i thënë “ato i di për veten time”.

Françeska: Këndo se je shumë mirë. Mos u merr shumë Romeo se s’ke as shoqet të të mbrojnë. Të kanë ikur ato që të mbrojnë sa herë që bën debat. Të rijnë mbrapa ‘ham-ham’ të mbrojnë ty.

Romeo: Kush?

Françeska: Ato i di për veten time, i pamë dje. Direkte, sa bën një sherr ti, i ke në sulm ‘do mbrojmë zotërinë tonë’. Se je lideri i atyre ti prandaj. Dy llafe të thash unë në sulm njëra, pastaj tjetra. Ato rrojnë në këtë shtëpi për tu kujdesur për ty, për të gatuar për ty, për të të larë rrobat e ty dhe për të të mbrojtur ty. I mban ti kështu me litar.

Romeo: Emrat…

Françeska: I di për vete, po ik mo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here