Pas xhelozis dhe puthjeve me Bardhin, Sara kujtohet për të dashurin jashtë shtëpisë së Big Brother: S’mund ta hedh poshtë

0
641
Sara Gjordeni

Sara Gjordeni dhe Bardhi po vazhdojnë lidhjen e tyre brenda shtëpisë së Big Brother ku nuk i kanë kursyer momentet romantike me puthje dhe përqafime. Ditën e djeshme Sara madje i kërkoi këngëtarit që mos të ketë më kontakt fizik me asnjërën nga vajzat.

Ndërsa sot Sara teksa bisedonte me Erjolën në oborrin e shtëpisë së Big Brother është shprehur se ka dhe një lidhje jashtë pasi ata nuk janë ndarë në mënyrë definitive.

“S’mund ta hedh poshtë dhe të bëj sikur s’ka ekzistuar. Kur u futa këtu nuk ishte ndarje definitive”-shprehet Sara

Kam nevojë të dëgjoj fjalën e tij, unë kam fjetur me të, kam…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here