Bardhi dhe Endrik, mes batutash komentojnë në dhomën e gjumit

0
76
Endrik Beba dhe Sara Gjordeni

Dhe pse në ‘BBV3’, Endriku, banori më i ri i shtëpisë u përball me ish të dashurën, kjo gjë nuk solli asnjë problem për të.

Për më tepër natën e djeshme në dhomën e gjumit, ai ka bërë një bashkëbisedim me të dashurin aktual të Sarës, Bardhin, ku si dy këngëtarë kanë komentuar rreth muzikës, rrymës që pëlqejnë e kështu me rradhë.

Mes batutash e të qeshurash ata shprehen:

Bardhi: Ti s’e kupton hiç po shkrihesh, unë s’e kuptoj hiç por veç frengjisht dëgjoj. Asnjë gjë s’kuptoj.

Endrik: Unë e kam me këngët greke, asnjë fjalë s’i marr vesh edhe të shijojnë.

Bardhi: Edhe unë i dëgjoj, Flori ma ka lënë këtë ves. S’e dija që ekzistonin.

Endrik: Kanë, kanë muzikë të bukur.

Siç duket dyshja po mundohet të afrohet me njeri-tjetrin, dhe pse jo?!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here