Shfaqet pa të brendshme, Arta ‘i çmend’ të gjithë me format sensuale teksa del nga pishina!

0
47
Arta Kabashi

Romeo dhe Lisi i planifikuan një ‘kurth’ Artës për ta hedhur në pishinë me rroba. Teksa Romeo i ka marrë vëmendjen dhe gjeti justifikim për t’i hequr mikrofonin, aty Lisi e shtyn papritur duke e hedhur në pishinë. Për shkak se ishte me rroba, fustani nude që kishte veshur për shkak të ujit u bë transparent dhe në momentin që doli nga pishina përvec se i ‘çmendi’ të gjithë me format trupore, u duk se nuk kishte veshur të brendshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here