“Kam ndjerë energji fantazmash”/ Erjola qan me dënesë: Kush ma do të keqen, ndiej një energji…

0
134

Një incident në kuzhinë bëri që Erjola të shpërthejë në lot dhe të shprehet se ka njerëz që duan t’i bëjnë keq.

Në një gjendje të rënduar emocionale, moderatorja u shpreh se disa herë është ndjerë aq keq brenda shtëpisë, sa i merrej fryma. “Ka njerëz që duan të më bëjnë keq, edhe gjatë spektaklit ndihesha sikur po mbytesha”, u shpreh ajo. Ilnisa i qëndroi pranë dhe nëpërmjet një rituali me kripë tentoi të heqë energjinë e keqe. Edhe banorët e tjerë u përpoqën të qetësojnë Erjolën.

Ilnisa: Iku, kaloi

Erjola: O Zot, ua ktheftë Zoti

Ilnisa: Kush të ka inat

Erjola: Në dy Prime, ia kam dhënë dorë Ervinit duke e shtrënguar, se po mbytesha, po më ndalej fryma

Ilnisa: Hajde hyjmë në dush

Erjola: Gjithë jetën duhet të më ndodhë diçka, gjithmonë. Për shpirt të babit, isha ulur aty dhe desh më ndali fryma dhe më kapi Ervini

Meri: Kam ndjerë energji fantazmash në këtë shtëpi

Juli: Çfarë ka

Erjola: Më demoralizon

Juli: Çfarë të demoralizon?

Erjola: Kush ma do të keqen? Është dikush nga jashtë, nuk ka mundësi! Më mbysin

Vesa: Ti je shumë e fortë

Ledjona: Të gjithë qajmë, shko futu në dush

Erjola: Nuk dua të më bëjnë asgjë! Bëjnë keq njerëzit, edhe nga televizori dhe më ndikon, më mbush me energji

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here