Miss Universe në Shqipëri! Faqja zyrtare e konfrimon, poston posterin e Sheynnis Palacios me flamurin kuq e zi

0
47

Miss Universe Sheynnis Palacios pritet të vizitojë Shqipërinë për herë të parë. Më e bukura e Universit do të jetë në Tiranë më 10-13 maj lajmin e ka konfirmuar edhe faqja zyrtare e ‘Miss Universe’ teksa kanë postuar një foto të Sheynnis me flamurin kuq e zi.

Më e bukura e Universit pritet që me vizitën e saj të promovojë bukurit dhe historinë e Shqipërisë. Sipas postimit në faqen zyrtare të Miss Universe Sheynnis do të zhvillojë një tur në Evropës duke e nisur nga Shqipëria dhe qëndrimi tre ditorë në vendin tonë.

Faqja zyrtare krahas fotos së Miss Universe shkruan: Nisja e turit të BE-së në Shqipëri! Miss Universe, Sheynnis Palacios, është gati të marrë Evropën me stuhi. Qëndroni në linjë për më shumë përditësime!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here