I ftuari i Dukës së Madh të Rusisë, Princ Leka merr me vete edhe Blertën

0
128

Princ Leka ndodhet në Maltë, ku fundjavën që lamë pas mori pjesë në një gala prestigjoze, i ftuar nga Duka i Madh i Rusisë, George Mikhailovich dhe gruaja e tij Princesha Victoria.

Mirëpo, në këtë udhëtim me rëndësi për  pozitat e tij, Leka nuk ka qenë vetëm. Ai është shoqëruar nga e dashura e tij, fotografja Blerta Celibashi e cila ndonëse nuk ka marrë pjesë në gala, ka lënë “gjurmë” me postimet e saj në “Instagram”, të cilat kanë zbuluar se ndodhet gjithashtu në Maltë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here