Për herë të parë, Shqipëria në sytë e më të bukurës së Universit, Sheynnis Palacios viziton në Tiranë

0
155

Miss Universe 2023 Sheynnis Palacios do të vizitojë Shqipërinë për herë të parë. Më e bukura e Universit do të jetë në Tiranë më 13-14 maj, data që do të lumturojë
numrin e madh të fansave të Miss Universe po afron. Lajmi për ardhjen në Shqipëri të Miss Universe është bërë i ditur nga faqja zyrtare e
Miss Universe Albania në Instagram ku është publikuar dhe promo.
Në qëndrimin e saj në Shqipëri më e bukura e Universit do të nihet me bukurit por dhe me historin e vendit tonë.

Modelja, prezantuesja dhe gazetarja 24-vjeçare është vajza e parë nga Nicaragua që fiton titullin prestigjoz Miss Universe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here