E quajti ku**vë pse i veshi fustanin,Megi Pojani vendos të hakmerret ndaj Dalina Buzit

0
101

Në poscastin e Megi Pojanit “MeKast”,ajo ka treguar një histori që “mollë sherri” ishte bërë një fustan në ngjyrë lejla e një firme shumë të njohur botërore.

“Tani shikoheni pak mirë, këtë fustanin këtu dhe unë kam një histori me këtë fustanin që doja ta ndaja me të gjithë njerëzit.Bëra një foto në Instagram,foto në sheshxhirim,më duhet ta theksoj.”-ka filluar rrëfimin Megi.

Më pas ka treguar se një femër tjetër(emri i cili nuk dihet)ka reaguar shumë keq kur ia ka parë të veshur dhe sipas Megit është shprehur me këto fjalë:”Kush është ajo të veshi fustanin tim,si mundet ajo të veshi një fustan që kushton 750€,pse fustani im vishet nga kurva dhe nxirret në Instagram?!Dhe unë sot e kësaj dite nuk e harroj kurrë se si jam ndjerë në momentin që më është vënë një peshë faji aq e madhe vetëm sepse vesha këtë fustan.”

E si duket koha ka kaluar por Megi ska harruar sepse është pikërisht ”Ai” fustan që moderatorja ka zgjedhur ta dhurojë për një nga ndjekëset e saj,siç shprehet ajo “Pa kokërr leku” madje dhe postën e paguan Megi!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here