Liami e ngacmon, Rike i kthehet: S’kemi konfidenca që sa hap sytë…

0
93

Mëngjesi i sotëm në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka nisur qetë. Banorët janë mbledhur në oborr ku po shijojnë rrezet e diellit dhe po bisedojnë. Mirëpo një batutë e bërë nga Liam Osmani ndaj Rike Roçit, kësaj të fundit nuk i ka pëlqyer duke i thënë se nuk kanë konfidenca që ai të bëjë shaka me të.

Pjesë nga biseda:

Liam: O Rike, Rike dridhe Rike.

Rike: Unë e di që je shumë çun që ke qejf të bësh shkaka, je simpatik, pozitiv e kuptoj shumë mirë kam simpati për ty, por ndonjëherë nuk kemi aq konfidenca që sa të hap sytë t’i të bësh batuta

Liam: Çfarë të thashë moj? Më thuaj batutën dhe ta shpjegoj. O Rike sa herë më ke dhënë konfidencë për bukuri për shaka, ka qenë 5 herë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here