“I futi letra në gjoks”- Erjola Doçi shpërthen keq ndaj Jetmirit: Ku e gjen të drejtën të prekësh mua?

0
145

Moderatorja Erjola Doçi ka shpërthyer keq ndaj Jetmirit në “BBVIP”, pasi ky i fundit i kishte hedhur letra në shtrat banores.

“Po me çfarë të drejte më hesh faculeta të lagëta, njëra ishte më dekolte? Ku e gjen të drejtën të cenosh hapsirën time?” i tha Erjola, megjithëse konkurrenti u shpreh se e ka bërë këtë gjest pasi ajo gërhiste.

Pjesë nga debati:

Erjola: O Jetmir a më ke futur ti mbeturina mua te shtrati?

Jetmiri: Jo s’janë mbeturina por letra të lagura që ti kam hedhur sa herë ke gërhitur

Erjola: Po me çfarë të drejte më hesh faculeta të lagëta, njëra ishte më dekolte? Ku e gjen të drejtën të cenosh hapsirën time?

Jetmiri: Po avash o Erjola se s’të kam vrarë

Erjola: Të drejtën që të më prekësh mua, krevatin dhe hapësirën time ku e gjen ti?

Jetmiri: Ke gërhitur prandaj ta kam bërë

Erjola: Po ajo fija

Jetmiri: Ishte lule moj, ta kishim lënë te koka

Erjola: Kush ma ka lënë?

Jetmiri: Unë moj unë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here