Albano imiton Elsa Lilën: Filloj dhe agravohem…

0
99

Dyshja Albano-Robert e kanë nisur ditën së bashku, ku dhe kanë pirë kafe në verandë. Në një moment, biseda mes tyre kthehet edhe më gazmore pasi Albano fillon që të imitojë këngëtaren Elsa Lila.

“Jo, kurrë nuk e kam në natyrë të shaj njerëzit, por në qoftë se unë nuk ulem aty ku isha, e para dielli mua më bie direkt parainfarkt, e dyta më vë në një gjendje mentale të tmerrshme. Unë filloj dhe agravohem, e kupton? Dhe nuk bëj dot muzikë baroke”, tha Albano në një zë “lozonjar” duke imituar veprimet e Elsës.

Ky veprim ka shkaktuar të qeshura pafund mes tyre dhe e ka kthyer atmosferën edhe më gazmore. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here