Hapet zarfi për Liamin, publiku e rikthen dhe njëherë në shtëpi

0
55

Liami është rikthyert në shtëpinë e Big Brother nga televotimi që u hap natën e sotme.

Publiku vendosi me anë të një televotimi që ai të rikthehet dhe të bëhet sërish banor.

Ai u largua një dit pasi hyri për shkak të disa problemeve me ligjin, i cili u shpall i pafajshëm nga Gjykata.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here