Zbulohet data, “Miss Universe Albania & Kosova” mbyllë audicionet më 15 mars

0
89

Konkursi i bukurisë “Miss Universe Albania & Kosova” është eventi që bën bashkë vajzat më të bukura të Shqipërisë dhe Kosovës. Konkursi ka hapur audicionet në janar ndërkohë kanë mbetur dhe pak ditë që audicionet të mbyllen.

Së fudmi producentit Eduart Dedaj ka postuar në Instastory dhe datën që do të mbyllen audicionet e “Miss Universe Albania & Kosova 2024″

Krahas videos që njoftohej hapja e audicioneve producenti shkruan: Audicionet mbyllen më 15 mars 2024

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here