Stresi krah Lumbardhit hedh kunja: Te gjithë e kanë fituar “Big Brother” veç ne të dy jo

0
124
Stresi dhe Lumbardhi

Dy fituesit e edicionit të parë dhe të dytë të Big Brother Vip Kosova, reperi Stresi dhe Lumbardh Salihu janë takuar në Tiranë. Stresi ka postuar një foto krah Lumbardhit në Instagrami ku nuk kurseu as ironin për banorët e tjerë.

Krahas fotos Stresi shkruan se të gjithë e kanë fituar “Big Brother” veç ata të dy jo.

Ky mbishkrim i reperit u pa si thumbim për të gjithë ata që kanë pretenduar që fitorja e tyre nuk është e merituar.

Pasi për të dy personazhet kishte aludime të tilla.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here