Jo publiku! Befason Linda: Kërkova vetë të dal nga ‘BBVK’Jo publiku!

0
38

Linda Halimi, së fundmi ka dhënë një deklaratë të papritur ku tregon arsyen e largimit të saj nga formati ‘BBVK’.

Në një live në ‘tiktok’ ajo është shprehur se ka kërkuar vetë largimin nga shtëpia, duke thënë se nuk është larguar nga votimi i publikut.

Ajo shprehet se ka patur arsye personale të cilat e detyruan të linte garën përgjysmë dhe se askush tjetër nuk ndikoi në largimin e saj.

‘Nuk mund të thuash se publiku më ka detyruar të largohem, pasi vendimi ishte plotësisht imi’ tha Linda, duke e bërë të qartë se kjo ishte zgjedhje e këngëtares për të dalë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here