Gabriele largohet nga shtëpia e “Big Brother Vip 3”

0
52

Gabriele Mezini është i eliminuari i rradhës nga “Big Brother VIP Albania 3”. Gabriele ka qenë një banor i qetë brenda shtëpisë, i cili nuk ka pasur konflikte apo debate me banorët. Gabriele ka shprehur një pëlqim për Sarën brenda shtëpisë, por kjo e fundit nuk iu përgjigj pëlqimit të tij. Ai humbi përfundimisht mundësinë për të fituar çmimin e madh, pasi bileta e tij nuk ishte vajtje-ardhje.

Ai ishte në nominim me Ilnisën, Sarën, Fatjonin, Merin, Meritonin dhe Julin. Kujtojmë se, sipas zarfit të zi sot do të eliminohen dy banorë nga shtëpia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here